Gülümseyerek ve umutlarla teslim ettik geçmlşi geleceğe

ABD/CIA, bir ülkeyi kuşatırken, en küçük siyasi iradeyi bile kendi haline bırakmaz…

Eskiden Tarikatlar-Cemaatlerin insan beynini yıkama merkezi Doğu-Güneydoğu illeriyken şimdi Türkiye’nin, diğer bölgelerinde daha yaygın. Demek ki Batı, Doğu-Güneydoğu’dan daha cahil hale getirilmiş. Kadına verilen önem de bunun en büyük sonucu.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, eceli ile yaşamını yitirdiğine inanmayanlardayım. O zaman tek partili dönem ve iktidarda mecburen CHP vardı. Ama nasıl bir CHP?

Eskiden Cemaat şöyle Cemaat böyle dediğimde yakınen tanıdıklarımdan Ehl-i Sünnet, dinine bağlı, bu söylediklerin nerede yazıyor? diyenler vardı. Hatta böyle konuşuyorum diye kızanlar da vardı. Cemaat, karpuz gibi yarılıp gerçekler ortaya çıkınca istihbaratçıları ABD‘ye, paralıları İngiltere‘ye, ayak takımı da Almanya‘ya kaçarken ayak takımının döküntüleri de Cezaevine paket oldu. Ayak takımının döküntülerinin hiçbir işe karışmamış yalakaları da serbest geziyor. Kendilerinin de alınacağını zannediyorlar da hiçbir işe yaramaz gereksiz kişilik olduklarını bilmiyorlar. Vatan haini FETÖ’ye yapılan operasyon diğer ABD işbirlikçisi Tarikat-Cemaat’lerin de korkmasına yol açtı. Onlar da sıranın kendilerine ne zaman geleceğini düşünüyor.

FETÖ açıklamam; Din ayağıydı. Gelelim ille de FETÖ’nün siyasi ayağı ortaya çıksın diye her gün feryat edenlere. Biz söyleyince kızsanız da CHP, Karpuz gibi yarıldığında bilmiyorduk diyeceksiniz. Ve savunduğunuz için utanacaksınız. Öğrenmek istiyorsanız tarihi iyi okuyun…

ABD‘nin, Türkiye‘yi, hiç savaşmadan kuşatma tarihi 1945’tir. O zaman başında İsmet İnönü‘nün olduğu CHP iktidardadır. Tekrar edeyim; nasıl bir CHP?

5 Ekim 1947’de Genelkurmay Başkanı Orgeneral Salih Omurtak başkanlığındaki bir heyet ABD’ya gitti. Bu ziyaretten sonra Komünizme karşı kontrgerilla eğitimi alacak 16 kişilik ekip ABD Kara Harp Akademisi‘nde Özel Harp Eğitim almak için 1948 yılının başında ABD‘ye gitti.16 Kişilik ekibin 14 tanesinin içinde olduğu subaylar 1960 darbesini yaparak Başbakan Adnan Menderes’i, astılar.

CIA kullandığı ihtilalci subayları Hüseyin Nihal Atsız‘ın Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi’nin (CKMP) parti yönetimine getirince CKMP‘de büyük dönüşümler yaşandı. 8-9 Şubat 1969 tarihlerinde Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi’nin (CKMP) adı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) yapılarak başına Hüseyin Feyzullah’ı, (Alparslan Türkeş) getirdi.

Alparslan Türkeş, 1969’daki MHP‘nin, başına getirilmeseydi ne olurdu?  Şu an ihtilalci Kenan Evren hakkında ne düşünüyorsanız, aynısını düşünürdünüz. 1969’daki Amerikancı MHP‘nin ruhu şu anki İYİ Parti‘de, devam ediyor. 1945’te, ABD‘nin, kuşattığı Türkiye, 2014’ten sonra Cumhuriyet‘e, Restart atarak 1945’e tekrar dönüştürülüyor. Geri dönüştürüldüğünde 1952’de Rusya –Sol düşmanlığına evrilen Milliyetçilik, Atatürk Vatanperverliği’ne, geri dönecek.

Yorum Bölümü

You must be Giriş to post a comment.