Gülümseyerek ve umutlarla teslim ettik geçmlşi geleceğe

Ahlaklı, namuslu ülkeyiz, şeytanlık batılı toplumlarda!

Tecavüz konusunda her ülkeye ders verebilecek insanlara sahibiz;

 -Ördeğe tecavüz, Damacanaya tecavüz, Tavuğa tecavüz, Eşşeğe tecavüz, Köpek, kedi, at, inek Cansız heykel, Bank deliği, Cezaevinde çocuklara tecavüz, Gezmeye gelen turiste tecavüz,  Birçok ülkeyi dolaşan BARIŞ GELİNİ ne tecavüz, Yaşına girmemiş bebeklerden başlayıp ölmüşe kadar

İşin kötü tarafı bunlar ceza da almıyor.!

Maltepe’deki çocuk ceza infaz kurumunda yaşanan tecavüz olayıyla ilgili tecavüze uğrayan gencin ailesi, Adalet Bakanlığı aleyhine ‘ihmal’ davası açtı. Adalet Bakanlığı ise, ihmali şu savunmayla reddetti!!!  : “Mağdur acil çağrı butonuna basmadı, bağırmadı” savunmasının ardından o dönem o cezaevinde gardiyanlık yapan A.A.’dan ilginç itiraflar geldi: “Koğuşlardaki acil butonları çalışmamaktadır. Duvar ve kapılar çok kalın. Seslerini duyurmaları imkânsız.” 

Vicdanı olmayanın adaleti olmaz. Devlet yönetmenin mantığına bak ! Acil butonuna basmadı bağırsaydı” diyen bir adalet sistemi rezaleti !

Cezaevinde tecavüze uğrayan çocuğa “bağırsaydın” diyen bakanlık,cezaevinin kalın duvarlarından kimsenin sesinin duyulmayacağını bilmiyor mu?

Cezaevine konulan bir kişinin, sağlığı, maneviyatı,canı devlete emanet demektir. Onun kendisini değil devletin onu koruması gerekir.

Cezaevindeki kişinin korunmasından devlet kusuru olmasa dahi sorumludur. Hukuk buna kusursuz sorumluluk diyor.

Bu ülkede tecavüz etmek isteyip tam ilişkiye girememe indirimi alan insanlar varken,13 Yaşındaki kız çocuğuna bir çok kişinin tecavüz ettiğini ve kızın rızası olduğunu Söyleyerek serbest kalan sapıklar varken, gelişen durumdur.. Bazen edecek küfür bulamazsın ve sadece susarsın … 

Minareler yükseldikçe, İmam hatipler kuruldukça, Okeylerde bile kandiller cumalar kutlandıkça, Şeriatın soyut bir şey olduğu düşünüldükçe, Milyonlarca insan arasında memleketi ben mi düzelteceğim bana ne dendikçe, Haksızların sesleri yükselirken susuldukça, Canımız yanmadı diye başkalarının canlarının yanmasını anlamadıkça… Dersimizi alıyoruz özelleştirilmiş mektepten…!

Türkiye’de kadın erkek sokak ortasında öpüşemez ancak bir erkek kadını sokak ortasında dövebilir. çünkü biz dini bütün değerleri olan bir toplumuz..

Biz dini bütün, ahlaklı, namuslu, misafirperver bir toplum ve ülkeyiz..

Bütün ahlaksızlık, şeytanlık batılı toplumlarda.! 

Yorum Bölümü

You must be Giriş to post a comment.