Gülümseyerek ve umutlarla teslim ettik geçmlşi geleceğe

AKP-MHP Başkanlık dayatması ve Ekonomik kriz Emperyalizmin, Türkiye’yi, işgal etme ayağı…!

Vahhabilik ya da Vehabilik, kökeni Selefilik’e dayanmakla birlikte tam olarak 18. yüzyılda Muhammed bin Abdülvahhab tarafından kurulmuş olan dinî-siyasi hareket (akım) ya da mezhep. Rusya, Çin, Moğolistan, Kazakistan, Tacikistan, Kırgızistan, Afganistan, Pakistan ve Hindistan‘da büyük Selefi/Vahabi örgütlenmesi var. Orta Asya Türklerine hiç de uymayan Vahabilik, ABD’AB‘nin, petrol rezervleri ve uranyum madenleri bakımından zengin olan Asya/Pasifik‘i kuşatma stratejisinde bölgeye Suudiler kanalıyla CIA kontrolünde geçti ve nüfuz etti.

Emperyalizm, Asya-Pasifik‘te istikrarsızlığın hesaplarını yaparken bu bölgedeki Türk gençlerini Selefi/Vahabi Medreselerin olduğu ülkelerde eğitiyor. Çin‘in, Emperyalizm olma yarışında bundan sonra bende varım demesinden sonra ABD/AB, Çin‘in Doğu Türkistan, Uygur Özerk Bölgesi‘nde vd. Selefi/Vahabi Medreseleri açmaya başladı ve Türk çocuklarını buralarda eğittiler. Çin ile ABD/AB arasındaki Mücadele’de zararı gören Türk gençleri denize düşenin yılana sarıldığı gibi Selefi/Vahabi gruplara sarıldı.

Türkiye‘de, Türk Devletlerinden her gelen, Türk zannediyor. Türklüğünü unutarak Selefi/Vahabi misyonerliği üstlenen bu Türkler, Türklerin kardeşi değil ve Türkiye’deki, Türkler için büyük tehlikedir. Nedeni de Suriye‘de, kullanılan Radikal İslamcı örgütlerin içerisindeki Türkler, Türkiye‘nin, her tarafını çok iyi öğrendiler ve çok iyi biliyorlar. Selefi/Vahabi  sapıklarına siz Türk kardeşimiz gözüyle bakıyorsunuz ama onlar Türklere üzülmez. Selefi/Vahabi kardeşlerine üzülür.

ABD/AB/AKP koalisyonunun Asya‘daki Türk Devletlerinden getirdikleri Türk Milliyetçiliği için değil Ümmetçilik için getirtildi. Suriye‘ye, Esad‘a karşı savaştırılmak üzere getirtilen Selefi/Vahabi Türklerin Aileleri de Türkiye’ye getirildi. Bu nedenle Türkiye‘ye getirilen Türklerin tamamına yakını Selefi/Vahabi’dir. Radikal İslamcı örgütlerin içerisinde Türk Devletlerinden teröristlerin olmasının nedeni de budur.

2017’nin ilk günlerinde yaşadığımız Ekonomik krizde Doların yükselmesi de Mecliste görüşülen Başkanlık da aynı şey. Bir taraftan Doları yükseltirken bir taraftan da AKP-MHP‘ye Başkanlığı dayatın diyen Emperyalizmin amacı Türkiye’yi işgal etmek için Dikta getirtmek istemesidir. Dikta, işgalin bahanesi olacak.

Emperyalizmin Yeşil sermayeyi Küresel sermayeye entegre etme finali olan Türkiye‘yi, işgal etme ayağında Altın vuruşu Selefi/Vahabi teröristlere yaptıracaklarını Reina’da yapılan terör saldırısı ile görüldü. Radikal İslamcı Türkleri yetiştirme nedenlerinden birisi de AKP‘yi de Müslümanlık adına büyük bir utanç olarak bırakarak İslam’ı tahrip etmek olacak. Çünkü her zaman en büyük darbeyi vuran düşman, karşı cepheden değil, içinde bulunduğun cephede sana benzeyenlerden çıkar.

Yorum Bölümü

You must be Giriş to post a comment.