Gülümseyerek ve umutlarla teslim ettik geçmlşi geleceğe

Başkanlık çıkışıyla Devlet Bahçeli, FETÖ ile mücadeleyi durdurdu…!

Ne diyor Dede Korkut?
Kahpe içerden olunca Kapı kilit tutmaz oğul! Halk içinde bozgunluk yapan Haindir oğul…!

15 Temmuz FETÖ‘nün Amerikancı darbesi önlenince ABD, Türkiye’ye, yeni bir iktidar gömleği girdirme çabasına girişti. FETÖ‘nün, Amerikancı darbesinin önlenmesinden sonra ABD‘nin, tüm çabaları 15 Temmuz‘dan sonra Türkiye‘de, oluşan “Milli Birliği“in dağılmasıdır. Türkiye‘nin, FETÖ ve PKK ile mücadelede bütün milletin birleştirilmesiyle sonuca ulaşacağını bilen ABD/Batı’nın, FETÖ ve PKK‘yi, korumak için seferber olma nedeni de budur.

Milletin birlikteliğinden rahatsız olan ABD ve içerideki işbirlikçileri olan kripto FETÖ‘cüler, AKP Partizanlarını kışkırtacak gündemler yaratıyorlar.

ABD ve içerideki işbirlikçileri olan kripto FETÖ‘cüler, Laiklik ve Cumhuriyet karşıtı söylemlerle, 15 Temmuz‘u 29 Ekim‘in yerine yerleştirmeye çalışmakla, Paraya Atatürk yerine Erdoğan‘ın resmini basmak hesabı yapmakla, Lozan‘ı, komşu ülkeleri Türkiye’ye, karşı kışkırtmakla Türkiye‘de, oluşan “Milli Birliği” dağıtma istiyorlar.

ABD‘nin, istediği ülkemizdeki siyasal mevzilenmeyi Türkiye’de oluşan “Milli Birliği” bölecek biçimde yeniden şekillendirmek için zaman kazanmaya çalışıyor. Komşu ülkelerin toprak bütünlüğü ve Türkiye’nin toprak bütünlüğünü korumada Türkiye’nin, PKK ve FETÖ’ye karşı mücadele zaman kaybına tahammülü yoktur.

Günü kurtarmak için üretilen Politikalarla soruna çözüm getiremezsiniz ama milletin içinden oluşan “Milli Birliği” dağıtarak yeni çatışma ve bölünmelere yol açarsınız.

MHP genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Başkanlığı tekrar gündeme yerleştirerek ABD’nin, uşaklığını yaptığını belli etmesinin nedeni de FETÖ ile yapılan mücadelenin önüne geçmektir. Devlet Bahçeli‘nin, Başkanlığı gündeme taşımasından sonra AKP ve MHP‘de, oy kaygısı gündeme oturdu ve FETÖ ile mücadele yavaşlatılarak önüne geçildi.  330 hesapları yapan AKP ve MHP, şimdiden 330’u bulamazlarsa suçu karşı tarafta aramaya başlamışlar. 330’u bulamadıklarında MHP‘nin değil de AKP’nin, kuyruğuna takılan Devlet Bahçeli’nin karizması çizilecek.

Devlet Bahçeli‘nin, Başkanlığı gündeme taşıması ABD‘nin, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni (TBMM) devre dışı bırakmak isteğine hizmet etmektir ve ABD adına zaman kazanmaktır. Oysa çözüm için yapılması gereken mevcut Parlementer sitemden, gayri milli unsurlar arındırarak güçlendirilebilir.

AKP Hükümetinin, FETÖ ile mücadele de yavaşlaması demek ABD‘nin, hedefine ulaşması için atılan adımları hızlandıracak bir ertelemedir. Türkiye, FETÖ ve PKK ile mücadeleyi yavaşlatırsa ülkenin, geleceğini tehlikeye düşürür.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) gücünü milletin birliğinden alır. Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) vatan savunması gerektiğinde milletin güçlerini birleştirip seferber etme yetisine sahiptir. Vatan savunmasında Türkiye’nin, gücünü azaltmak isteyen ABD‘nin, Başkanlık ile Türkiye Büyük Millet Meclis’inin (TBMM) gücünü kırmaya çalışmasının önlenmesi gerekir. Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) ülkeyi amacına ulaştıracak en güçlü araçtır.

Yorum Bölümü

You must be Giriş to post a comment.