Gülümseyerek ve umutlarla teslim ettik geçmlşi geleceğe

CHP’nin, 24 Haziran’da, FETÖ-PKK/HDP ile yaptığı örtülü karanlık ittifak, çökmek zorunda…

Türkiye‘de, kendisini solcu olarak tabir eden ve solculuktan vazgeçerek kendi görevlerini ABD‘ye yaptırmak isteyen bir solculuk var. Bunlar ABD‘ye karşı durmak yerine ABD‘den, Demokrasi bekleyerek akıl tutulması yaşıyor.

ABD, sömürdüğü Türkiye‘den, vazgeçmemek için bölgedeki varlığını tehlikeye atacak kadar cesur ama ABD sömürgesi altında yönetilen bu vatansız solcular, yaşadıkları cehennemi tehlikeye atamayacak kadar halinden memnunlar.

24 Haziran seçiminde CHP’nin, PKK/HDP ile örtülü karanlık ittifakının belirleyici noktası Dersim söylemiydi.

PKK/HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, TRT konuşmasında, Şeyh Sait ve Seyit Rıza’nın izinden yürüdüklerini ilan etti. CHP, Seçim Bildirgesi de, Dersim olaylarını ve 1915 yılındaki Ermeni olaylarını araştırmak için, Meclis’te Komisyon kuracaklarını yazdı.

Yani ABD’nin talimatı ile kuracakları bu komisyonla TBMM‘de, Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını suçlayacaklardı. Suçlanacak olan, vatan bütünlüğüdür. PKK Terör örgütünü desteklemektir.

Özelliksiz ve düşmanlarının yanında durduğunu algılayamayan cahil insanlara radikal cevap veririm.

CHP, 24 Haziran seçimlerindeki vitrininde, tüm renkleri içerisinde barındırıyor diye Anadolu Alevilerinin bazıları (özellikle yakınlarım) CHP’yi, Demokrasi elçisi zannetti. Oysa Demokrasi elçisi zannettikleri CHP’nin vitrininde sadece Atatürkçü yoktu. Vardı da ben mi göremedim?

Başka hiç bir özelliği olmayan insanlar hep üst kimlik olarak gördüğüne sığınır. (Türklük, Kürtlük, Alevilik, Sünnilik vd.) Kendini tanımla desem sadece Aleviyim diyerek Alevi olmaktan başka hiç bir özelliğe sahip olmayan tipler, hemen kendilerini belli ettiler. Bu tiplerle konuştuğumda ve cahil dediğimde küçümsediğimi zannettiler. Küçümsemiyorum. Küçüğe küçük demek Alevileri küçümsemek demek değildir.

CHP yönetimi, İyi Parti, Saadet Partisi, FETÖ – HDP/PKK örtülü karanlık İttifakı, ABD-İsrail denetiminde çok tehlikeli bir yola sürüklenmektedir. Bu örtülü karanlık ittifakın peşine takılma eğilimindeki yurttaşlarımızı uyarmak ve bu karanlık planı bozmak, bugün vatanseverliğin birinci görevidir.

Yorum Bölümü

You must be Giriş to post a comment.