Gülümseyerek ve umutlarla teslim ettik geçmlşi geleceğe

Devlet bağırsaklarını temizlemeli

17 aralık 2013

Bu tarih de tarihteki yerini aldı RTE‘ın yönetemediği Ülkemde bu sabah, Baskın, Arama, Tutuklama büyük gözaltı operasyonuyla uyandık.

Devlet sessiz kalınca, kendisini devlet zanneden zevat, korku ve panik içerisinde.

Yolsuzluğun bu denli derine sindiğinin ortaya çıkması sağlıklı bir demokraside fiilen bir hükümetin meşruiyetini sona erdirir.

Yolsuzluk kapitalist düzen partilerinin vazgeçilmez uygulamasıdır. Siyasiler sermaye ve bürokrasi suç ortaklarıdır. Hepsi açığa çıkartılsın.

Bakalım yarın hangi sabah manzarası ile uyanacağız?

Operasyonların “Kara para aklama”, “Altın kaçakçılığı” ve “Kamu görevlilerine rüşvet” iddiasıyla, yaklaşık 2 yıllık fiziki ve teknik takipler sonrası yapıldığı belirtiliyor.

Bakalım buradan da mevzu “Mağduruz, Zenciyiz, Bizi ezdiler“e  bağlayacaklar mı?

Operasyonu yürüten savcıları yürekten kutlamak gerekli

Hangi yoldan olursa olsun Hükümeti devirmeye çalışmak darbe suçu kapsamına alındığına göre bu sabah ki operasyonlar Cemaatten Hükümete yönelik bir darbe girişimidir

AKP-C kavgasında devlet içindeki illegal yapılanmaların temizlenmeye devam etmesi için Cemaate AKP’den çok sert bir yanıtın gelmesi şaşırtıcı olmayacak

RTE yargının önünü açmalı Devlet bağırsaklarını temizlemeli

Yargı süreci bitinceye kadar herkes masumdur

Yolsuzluk dosyaları ciddi bulgular içeriyorsa tahkikatın selameti açısından yargı sürecinin sağlıklı yürümesi için adı geçen bakanların istifa etmeliler.!

Edebilirler.

Yorum Bölümü

You must be Giriş to post a comment.