Gülümseyerek ve umutlarla teslim ettik geçmlşi geleceğe

IŞİD/PKK, aynı merkeze hizmet ediyor…

Tarih: 10 Ekim 2015
Yer: Ankara / Türkiye
Cumhurbaşkanı:Recep Tayyip Erdoğan
Başbakan:Ahmet Davutoğlu
MİT Müsteşarı:Hakan Fidan
İçişleri Bakanı Selami Altınok
Ülkenin kalbi olan Başkentte Cumhuriyet tarihinin en büyük Terör katliamı yaşanırken en büyük işçi katliamı, bir seferde gerçekleştirilmiş en büyük halk katliamı, en büyük suikastı oldu.

Ankara katliamı ile ilgili Başbakan Ahmet Davutoğlu : “Bir isme yaklaşıldı; bir örgütü işaret ediyor” dedi.
İşaret ettiği örgüt taşeron örgüt. Çok mu önemli?
Esas hedefe ulaşın. Gücünüz ulaşmaya yetmiyor mu?

Ankara bombacıları kesinleşti. Katliamı gerçekleştiren Yunus Emre Alagöz ve Ömer Deniz Dündar IŞİD‘li (Dokumacılar Grubu) Adıyaman İslam Çay Ocağı’ndan Suriye‘ye giderek Suriye’de Mustafa Dokumacı’nın eğitiminden geçtiğini MİT bilmiyor mu? Ankara‘daki terör saldırısı öncesi Twitter‘da “Bomba Ankara’da patlayacak” yazan hesaba dair 2 PKK‘lı gözaltına alındı. Siz hiç İsrail‘i bombalayan IŞİD yada PKK gördünüz mü?  Göremezsiniz…

PKK‘yi siyasallaştırmak adına PKK‘yi güçlendirmek için IŞİD‘i öne çıkaran Emperyalizm, PKK‘nin çocuk katili olduğunu unutturmaya çalışıyor. IŞİD‘de PKK’de çocuk katili. PKK-IŞİD aynı merkezden yönetiliyor. Katliamı yapan IŞİD! Katliamı önceden duyuran 2 kişi PKK‘lı! MİT-Emniyet’te bulunan Terörist listesi Tespit mi edilemiyor? Tespit edildiği halde gizlenmesi mi sağlanıyor?

Ankara katliamının faalini mi arıyorsunuz?
Sadece Gaziantep’te bulunan 200 civarında ve sadece Suriye‘li çalıştıran STK var. Bunların ne yaptıkları belli değil ve hiç birisinde tabela yok! STK adı altındaki bu yerlerde Alman ve İngilizler çoğunlukta, casusluk amaçlı çalıştırdıkları Suriye‘lilere aylık 3-4 bin dolar ödüyorlar. Gaziantep, Hatay ve Şanlıurfa gizli servislerin cirit attığı şehirler değil, neredeyse her şeylerini açıkça yaptıkları şehirler haline geldi.

9 IŞİD emirinin Türkiye’ye giriş yaptığı halen gizleniyor. IŞİD sablonunda 1 IŞİD emiri 12 Teröristten sorumlu. Buda demektir ki 100’den fazla Terörist Türkiye’ye giriş yapmış.
IŞİD’in 1 deliği 3 defa delmesine rağmen halen güvenlik açığı yok denilen bir ülkede neye garanti verilebilir ki?

Bir olay kimin elini güçlendiriyorsa suçluyu orada aramak gerekir.
Suruç katliamından hemen sonra İncirlik üssü açıldı
Ankara katliamından hemen sonra müttefikimiz ABD ve üyesi olduğumuz NATO, Haseke‘ye yani PKK/PYD/YPG‘ye 50 ton silah ve cephane indirdi!

ABD‘nin, Haseke‘ye 50 ton silah ve cephane indirmesi Cerablus operasyonuna bir adım daha yaklaşılması demektir.
Ve Türkiye bunda da yok.
Bundan sonra Nüfusun kırılgan olduğu Mersin, Adana, Hatay, Gaziantep Şanlıurfa gibi yerlere dikkat!

Rusya, nasıl bir yol izleyerek Kırım‘ı ele geçirdiyse PKK‘de, aynısını izliyor. Birbirimizi suçlamamıza gerek de kalmadı çünkü PKK zaten ele de geçirdi. 13 yıldır Türkiye Recep Tayyip Erdoğan/Abdullah Öcalan/Fethullah Gülen koalisyonu ile yönetilmiyor mu?

Recep Tayyip Erdoğan/AKP‘nin Türkiye’yi düşürdükleri duruma bak! Türkiye, YPG‘ye karşıyım derde PYD’yi düşman sayarsa “IŞİD’i koruyan destekçisi” demektir.

ABD ve Rusya ,Türkiye’yi BOP‘a hazırlıyor. Türkiye‘nin bir bölümündeki kargaşayı önlemek adına NATO ve BM Türkiye‘ye konuşlanarak operasyonlar yapmaya kalkacak. Buda demektir ki bir zamanlar Kuzey Irak’ta görev yapan NATO askerinin “Çekiç Güç”e dönüşmesi Türkiye‘de tekrarlanacak.

Önce Bölgede Devlet otoritesinden yoksun bir boşluk doğmasını sağladılar. Nedeni de bu boşluğu 4 ülkeyi parçalayarak kuracakları Kürt Devleti ile doldurmak. NATO askerini Türkiye‘ye konuşlandırmak için Rus jetlerinin Türkiye jetlerini taciz etmesi bahane yapılacak. Sonra da eylemsizlik kararı alan PKK, tekrar saldırılarına başlayacak ve “kurtarılmış il” projesini hayata geçirecek.

F16‘lar ve TSK’nin zorunlu hedefi haline gelen IŞID, Suriye‘de sıkıştıkça Türkiye ısınacak. Önümüzdeki 3-4 ay çok kritik…

Yorum Bölümü

You must be Giriş to post a comment.