Gülümseyerek ve umutlarla teslim ettik geçmlşi geleceğe

Uluslararası terör örgütü FETÖ, çözülebilir mi?

FETÖ terör örgütü lideri Fethullah Gülen‘in derinliğini hesap etmeden ele alanlar, çok basit bir kişi olarak değerlendirirler. Oysa FETÖ, arkasında Rothschild ve Rockefeller ailelerinin bulunduğu Uluslararası bir terör örgütüdür.

2. Dünya savaşından sonra, 2 kutuplu bir Dünya yaratıldı. Bu kutubun bir tarafında ABD, bir tarafında da Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği (SSCB) vardı. Daha sonra Rothschild ve Rockefeller aileleri tek kutuplu bir dünya yaratmanın arayışlarını yaptı ve FETÖ denilen uluslararası yapıyı inşa etti.

Fethullah Gülen, sıradan, sümüklü, basit birisi olarak gözükse de CIA, uluslararası bu örgütün başına Fethullah Gülen‘i oturttu. Arkasında İngiltere, ABD, İsrail, NATO ve uzantısı ülkelerin olduğu ve istihbaratlarının desteklediği uluslararası bu örgütün yaşattığı krizin en önemli ismi Fethullah Gülen’dir.

Medya, mafya, sermaye, siyaset, bürokrasi, STK, sanat, spor dünyası, Terör örgütleri, kayıt dışı para işleri ile ilişkileri devam ederken FETÖ‘nün arkasındaki gücün 22 ülkenin sınırını değiştirmek için hazırladıkları program da hesapları tutmadı ve bu program çöktü. Çökmesi ile 22 ülkenin rejim, sınır ve iktidar yapılarını istedikleri gibi değiştiremediler.Bu projelerinin çökmesi ilerleyen zamanda FETÖ uluslararası terör örgütü ile içiçe giren bir çok kişinin de canını yakacaktır.

ABD‘nin yeni Başkanı Donald Trump, FETÖ denilen yapının arkasındaki lobinin (Rothschild ve Rockefeller aileleri) karşısındakilerin projesi. Donald Trump, siyasi rakipleri ile uğraşıyor gözükse de sadece siyasi rakipleri ile değil, medyası, STK’ları, finans dünyası ile de uğraşmak zorunda olduğunu biliyor ve mücadele veriyor. Donald Trump, FETÖ‘nün, CIA içerisindeki bağlantılarını temizlerse mutlaka Fethullah Gülen‘i, konuşturacaktır. Konuşursa bu işin arkasındaki ve içindeki ülkelerde, bu örgütle ilişkili herkes (iş adamları, bürokratlar, politikacılar, STK) ciddi şekilde zarar görecek ve bu hesaplaşma uzun sürecektir.

Manipülasyonu ile ticaret ve sanayiden çok daha fazla kazanılıyor. En büyük ihraç malları dolar olan FETÖ denilen uluslararası terör örgütünün sahipleri de bu yapılın olduğu ülkelerde döviz üzerinden saldırıyorlar. Dünyadaki FETÖ’nün olduğu ülkeler Dolar ile saldırılara karşı gelmeye çalışırken ABD‘deki Doların sahipleri de kiracıları ile birbirine girmiş durumda.

2. Dünya savaşından sonra tek kutuplu dünya için yapılanan FETÖ ile Dünya ülkeleri de hesaplaşmak istiyor. Ne zaman bir ülke FETÖ denilen yapıya dokunsa, ses farklı yerlerden geliyor. Türkiye‘de, FETÖ‘ye, istenildiği gibi dokunulmasa da mutlaka sonuca gidilecek ve çok siyasetçinin, iş adamının canı yanacak.

Yorum Bölümü

You must be Giriş to post a comment.