Gülümseyerek ve umutlarla teslim ettik geçmlşi geleceğe

Vatan Cephesi’nde ve ABD/İsrail Cephesi’nde yer alanlar, her geçen gün, daha da belirginleşiyor…

Şimdiye kadar içerideki işbirlikçilerinin yardımı ile kendisini gizleyerek Türkiye‘yi, borç batağına saklayan ABD/İsrail‘in, gizlediği yüzü ortaya çıktıkça hırçınlaşıyor.

ABD/İsrail‘in gerçek yüzünün ortaya çıkması 24 Temmuz 2015’de, PKK’nin, hendeklere gömülmesi ile görünmeye başladı. Hırçınlık dozunu artıran ABD/İsrail, 24 Kasım 2015’de sınırı ihlal etti gerekçesiyle Rus uçağını düşürttürerek Türkiye – Rusya savaşı çıkartmak istedi. Türkiye – Rusya arasındaki barışın devam edeceğini anlayan ABD/İsrail, daha da hırçınlaştı ve FETÖ terör örgütüne 16 Temmuz 2016’da, Darbe girişimi yaptırdı.

Bir dev uyanıyordu ama ABD/İsrail, bunu kabul etmiyordu ve halen istediğini yapabileceğini zannediyordu. Son planını 24 Haziran seçimleri üzerinde oynadı. CHP, İYİP, SP ve örtülü karanlık ittifakları FETÖ-PKK/HDP ile “Millet İttifakı” adı altında şimdiye kadar yaptığı gibi Türkiye’yi, yönetecek Hükümeti belirlemek istedi ama yine olmadı.

Millet, bugünkü ayrışmaya, kutuplaşmaya bakarak “Atatürk, bu Vatanı bu Millet ile mi kurtardı?” diye soruyor. Atatürk, bu Vatanı bu Millet ile değil, bu Milletin içerisindeki Vatanseverler ile kurtardı. Şu an Türkiye‘de, iki Cephe var; Vatan Cephesi ve ABD/İsrail Cephesi. Cepheler daha netleştiği zaman, bu Milletin içerisindeki Vatanseverler de belirginleşecek.

Kendisini Vatansever olarak tanımlayan insanlar birbirlerini kimlikler arası kutuplaşmalar (Siyasi Parti, Etnik Mezhep, Din vd.) üzerinden yıpratma politikasının bitirmesi gerekiyor. Özellikle kendisini Vatan Cephesi‘nde gören insanlar, kimlikler arası kutuplaşmanın etkisinde kalarak Vatan Cephesi’nde kendisini gören diğer insanlara saldırırsa, ABD/İsrail Cephesi’nin ekmeğine yağ sürmüş olur.

ABD/İsrail Cephesi‘nin, Türkiye’ye, şimdiye kadar yapmış olduğu saldırılara bakarak bundan sonraki saldırıların neler olabileceği ve ne gibi önlemler alınabileceğini anlamamız gerekiyor. ABD/İsrail, namlularını Türkiye’ye çevirmiş bir vaziyette tatbikat yapıyorlar. Amaçları da Fiilen NATO üyesi olmayan Türkiye‘nin, ordusunu yok etmek.

Sonuç : ABD/İsrail’in, bundan sonraki Türkiye‘ye, saldırı hazırlığı Ege‘den ve Akdeniz‘den gözüküyor. Türkiye‘yi, borç batağına saplayan ABD/İsrail, bunu da başaramayacak ve Vatanseverler ABD/İsrail‘in, Türkiye‘deki egemenliğini bitirecek ve ABD/İsrail‘e, Türkiye emredecek…

Yorum Bölümü

You must be Giriş to post a comment.