Gülümseyerek ve umutlarla teslim ettik geçmlşi geleceğe

Yarınki Yıldönümünde Cumhuriyet’in 90. yılı kutlu olsun

Cumhuriyet; dili, bayrağı, marşı ve başkenti, temel nitelikleri ile ülkesi ve milletiyle bölünemez bütünlüğü ifade eder.

Milletimiz Cumhuriyet rejimi ile kazandığı değerleri, toplum hayatının vazgeçilmez unsuru olarak benimsemiş, karşılaştığı sorunları ise Cumhuriyet’e olan sadakati sayesinde birlik ve beraberliğinden ödün vermeden aşmayı bilmiştir. 

Tarihimizin en büyük çağdaşlaşma ve değişim hamlesi olan Cumhuriyet’in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermektedir.

Büyük Önder Atatürk ve de silah arkadaşları sayesinde kazanılan Milli Mücadele ile tarihte eşine çok az rastlanır bir başarı gerçekleştirilmiştir.

Atatürk’ün açtığı yolda Cumhuriyetimizi çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmak için olumlu atılımlar yaptığını büyük bir onur ve gururla görmekteyiz.

Yüce Atatürk, Ruhun şad olsun.Türk milleti bugün sana olan bağlılığını, özlemini ve sevgisini yürekten ve büyük bir sesle hep birlikte yinelemektedir.

Türk Milleti, kendine emanet edilen,Vatanın bölünmez bütünlüğüne ve ulusun birliğine, Atatürk ilke ve devrimlerine her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır.

Bu güzel vatanı bize armağan eden Atatürk ve şehitlerimize Allahtan rahmet dilerim.

YILDÖNÜMÜNDE CUMHURİYET’İN 90. YILI KUTLU OLSUN

 

Yorum Bölümü

You must be Giriş to post a comment.